LORI LOUGHLIN DUKRA SUGRĮŽO PO UNIVERSITETŲ KORUPCIJOS SKANDALO (VIDEO)

Bild
2019.12.02
Olivia Jade Giannulli & Lori Loughlin

Olivia Jade Giannulli & Lori Loughlin

Los Angeles. Olivia Jade Giannulli (20) sugrįžo į savo „YouTube“ blogą. Video ji atrodo pažeidžiama, sunkiai renka žodžius. Jai sunku, nes kartu su savo motina, aktore Lori Loughlin (55) pateko į didelį korupcijos skandalą.

Lori ir dizainerio Mossimo Giannulli (56) dukra į internetą sugrįžo po devynerių mėnesių pertraukos. Jos tėvai kaltinami sumokėję 500 000 JAV dolerių (apie 445 000 eurų) „University of Southern California“ (USC), kad Olivia ir jos sesuo Isabella Rose (21) įstotų į universitetą.

„Sveiki visi, tai Olivia Jade“, – sekmadienį (01.12) pasirodžiusiame video kalba mergina. „Sveiki sugrįžę į mano ‘YouTube’ kanalą. Akivaizdu, kad aš ilgą laiką buvau dingusi. Aš norėjau daug anksčiau sugrįžti, bet buvo sunku, nes dėl teisinių priežasčių negaliu pasakoti apie tam tikrus dalykus“.

Vaizdo įrašui tęsiantis, influencerė pasakoja apie kelis mėnesius trukusį mąstymą, kada yra tinkamas laikas grįžti. Ji norėtū pakomentuoti elitinio universiteto skandalą, bet neturi teisės. Po to Olivia Jade Giannulli dėkoja savo pasekėjams už kantrybę ir pareiškia: „Geriausia, ką dabar galiu padaryti, tai tęsti savo gyvenimą“.

Lori Loughlin ir jos vyras Giannulli kaltinami sąmokslu papirkti Pietų Karolinos universiteto darbuotojus. Teisingumo ministerija apie tai pranešė spalio 22 d. pranešime spaudai.

Be to, pora jau kaltinama pinigų plovimu, sąmokslu sukčiauti pašto ir telekomunikacijų srityje. Dėl šių ankstesnių ieškinių jiems jau gręsia iki 40 metų kalėjimo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*