„LIQUIDO“: WOLFGANG SCHRÖDL APIE „NARCOTIC“ SĖKMĘ

Musikespress
2020.06.28
Wolfgang Schrödl

Wolfgang Schrödl

Berlin. Prieš maždaug 20 metų grupė „Liquido“ pasaulį užkariavo su hitu „Narcotic“. Dabar kita vokiečių grupė „YouNotUs“ atliko dainos koverį ir taip pat pasiekė sėkmę.

Kaip prasidėjo bendradarbiavimas su duetu iš Berlyno, buvęs „Liquido“ dainininkas Wolfgang Schrödl (45) dabar papasakojo interviu su „Musikexpress“. Jis sakė: „Berlyno Kreuzberg rajone nuomavausi studiją. Keli kiti vaikinai taip pat buvo nuomininkai ir užkalbino mane virtuvėje, ar jie galėtų perdaryti mano dainą. (…) Aš, kaip vienintelis dainos autorius, labai saugau autorines teises. (…) Aš bet kada buvau laukiamas jų studijoje. Bet aš nelabai protegavau, nes tai nebuvo mano muzikos žanras. Aš jiems padėjau sugroti akustine gitara. Jie net norėjo, kad aš sudainuočiau numerį. Bet aš nenorėjau. Nenoriu, kad mane 20 metų prisimintų tik kaip vieno hito stebuklą. Todėl sudainavau tik vienoje vietoje. (…) Visos leidybinės firmos parodė susidomėjimą, todėl nebebuvau skeptiškas. Taip atėjo sėkmė, apie kurią net nebūčiau pagalvojęs“.

Wolfgang Schrödl visada buvo įsitikinęs, kad kažkada jo dainą „Narcotic“ kas nors vėl prikels iš pelenų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*