„LINKEDIN“ APRIBOJO GERHARD SCHRÖDER PASKYRĄ DĖL NUOGŲ NUOTRAUKŲ

spot on news
2021.02.23
Gerhard Schröder

Gerhard Schröder

Berlin. Buvęs Vokietijos kancleris Gerhard Schröder (76) „LinkedIn“ parodė „per daug nuogos odos“. Dėl to jo paskyra buvo kuriam laikui užblokuota.

„Mačiau daug politinių ir žiniasklaidos polemikų, todėl tikrai nesistebiu. Tačiau tai, kad #LinkedIn dabar susisiekė su manimi, yra ir man nauja patirtis „, – rašo Schröder platformoje. Ypač jį stebina socialinio tinklo prašymas, kad jis „pašalintų savo įrašą iš platformos“, nes jis rodo „per daug nuogos odos“, o tai pažeidžia įmonės taisykles.

Gerhard Schröder toliau paaiškina, ką konkrečiai jis įkėlė: „Tai buvo vieno Berlyno muziejaus vaizdo įrašas, kuriame rodomas mano interviu Helmut Newton (†83) 100-ojo gimtadienio proga“.

Žinoma, klipe galima matyti muziejaus eksponatų – „pasitikinčios savimi, nusirengusios moterys, kurias nufotografavo Helmut Newton“, – apibendrina jis. Jam tai yra menas, kurį taip pat galima pristatyti viešai muziejuje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*