LINDSAY LOHAN SULAIKYTA GIRTA UŽ VAIRO

Bild, TMZ
2020.01.13
Lindsay & Dina Lohan

Lindsay & Dina Lohan

New York. Lindsay Lohan (33) motina Dina (57) vėl pagauta išgėrusi už vairo. Šį kartą policijos pareigūnai ją net vijosi.

„Bild“ rašo, kad Dina Lohan susidūrė su kita transporto priemone ir apvirto! Tada ji bandė pabėgti, bet nusikaltimo auka sekė ją ir padėjo policijai ją sučiupti. Pareigūnai Dina Lohan surado jos valdose. Jos automobilio variklis vis dar buvo įjungtas, o pati Dina sėdėjo automobilyje.

Dina Lohan atsisakė darytis alkoholio testą, nors pareigūnams buvo aišku, kad ji girta. Kai Dina išlipo iš automobilio, pranešime teigiama, kad ji net negalėjo atsistoti ir nukrito veidu žemyn. Tik tada ji teigė išgėrusi taurę vyno. Tačiau tuo pat metu ji apkaltino policijos pareigūną, kad šis ją pastūmė.

LiLo motina buvo suimta. Kaltinimai: pabėgimas iš avarijos vietos, žala turtui ir kelių eismo taisyklių pažeidimai, važiavimas turint pasibaigusį ir negaliojantį vairuotojo pažymėjimą. Lohan vairuotojo pažymėjimas buvo atimtas tik liepą, nes ji nesumokėjo tam tikrų valstybinių mokesčių.

Jos advokatas TMZ sakė: „Dina Lohan areštas yra labai apgailėtinas. Sulaikymo metu alkoholio koncentracija kraujyje nebuvo patikrinta. Mes pateikėme nesutikimą dėl visų šešių kaltinimų. Mes tikimės, kad šį trečiadienį (15.01) pasirodysime teisme, kad išspręstume bylą“.

Dina Lohan 2013 m. jau buvo areštuota už vairavimą išgėrus ir viršijus leistiną greitį. Tą kartą ji išsisuko 100 valandų neapmokamu darbu, 3000 JAV dolerių bauda ir vairuotojo pažymėjimo atėmimu metams.

Pati Lindsay Lohan taip pat yra nekaltą teistą už panašius nusižengimus. Obuolys nuo obels netoli rieda…

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*