LINDSAY LOHAN GRĮŽTA PO 14 METŲ (VIDEO)

Bild, The Daily Telegraph
2019.09.10
Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Los Angeles. Lindsay Lohan (33) išleidžia pirmą albumą po 14 metų. Paskutinis jos albumas „Little More Personal“ buvo išleistas 2005 m.

Interviu su „The Daily Telegraph“ aktorė ir dainininkė atskleidė, kad kartu su australų muzikantu Patrick James užsidarė įrašų studijoje, kur įrašinėjo naujas dainas. LiLo Australijoje filmavosi šou „The Masked Singer“. „Kartu su vienu iš savo draugų (Patrick) dirbau ties nauja muzika, kai buvau [‘The Masked Singer’]. Turėjome kelias, kai turėjau laisvas, kad kurtume dainas“.

LiLo neatskleidė, kada tiksliai albumas pasirodys prekyboje, tačiau „Instagram“ ji jau užsimena apie savo naują dainą, pavadinimu „Xanax“. „Jei yra liūdnas dainos pavadinimas, tai nereiškia, kad turi būti liūdna daina“, – sakė ji. Ir toliau: „Noriu būti optimistiška, bet atvira“.


View this post on Instagram

Realness 💋 #Xanax #justbeREAL 💿💿💿

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*