LINDSAY LOHAN BUVĘS DRAUGAS HARRY MORTON MIRĖ PO NOSIES OPERACIJOS?

RTL, TMZ
2019.11.26
Harry Morton & Lindsay Lohan

Harry Morton & Lindsay Lohan

Los Angeles. Visai netikėtai šeštadienį (23.11) mirė Lindsay Lohan (33) buvęs draugas Harry Morton (†38). Jis buvo rastas negyvas savo bute Beverly Hills’e.

Dabar pasirodė pirmosios detalės apie vyro mirtį. TMZ rašo, kad Harry Morton visai prieš mirtį buvo atlikta nosies operacija, kuria buvo sutvarkyta kreiva nosies pertvara. Gali būti, kad vyrui operacijos metu buvo per giliai įdurti chirurginiai instrumentai, kurie pažeidė jo smegenis.

Visgi, Morton draugai teigia, kad jis neturėjo jokių komplikacijų ir nesiskundė pablogėjusia sveikata.

Anksčiau buvo pasirodę gandai, kad Harry Morton mirė perdozavęs narkotinių medžiagų. Nuo to mirė jo įseserė 2005 m. Vietos teisėsaugos tarnyba TMZ patikino, kad nelaimės vietoje nebuvo rasta jokių narkotikų, tik keli receptiniai vaistai.

Harry Morton autopsija buvo atlikta vakar (25.11). Tačiau tikslių rezultatų gavimas ir kiti testai buvo nukelti į kitą dieną.

Lindsay Lohan į „Instagram“ įkėlė savo ir eks draugo nespalvotą nuotrauką ir parašė: „Geriausi draugai. Geriausias gyvenimas“.


View this post on Instagram

Best friends. Best life.

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*