LILY ALLEN VYRAS ŠIRSTA DĖL JOS ELGESIO SCENOJE

Balsas.lt
2014.04.22
Lily Allen

Lily Allen

London. Į muzikos industriją sugrįžusi atlikėja Lily Allen (28) nebegalės provokuojančiai elgtis scenoje. Lily sulaukė vyro, Sam Cooper, draudimų.

Atlikėja sutiko atsisakyti itin seksualių judesių scenoje, kurie nepatiko jos vyrui Sam galvojančiam, kad būdama dviejų dukrelių Ethel (2) ir Marnie (1) mama, Lily negali taip elgtis. Tačiau savo dainų žodžių Allen nė negalvoja keisti. Naujoje dainoje „L8 Cmmr“ atlikėja apdainuoja savo ir sutuoktinio seksualinį gyvenimą.

Allen paskelbė, kad nutraukia muzikinę karjerą 2009 m. Dabar Lily pripažįsta, kad neketino nutolti nuo muzikos pasaulio, o tiesiog norėjo pailsėti nuo įtempto gyvenimo ritmo. „Norėjau likti namų šeimininke ir mama, tačiau šios veiklos man per maža“, – žurnalistams sakė britė.

balsaslt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*