LIL WAYNE SAUDO ARABIJOJE SULAIKYTAS SU NARKOTIKAIS

MTO, Al Araby
2019.12.01
Lil Wayne

Lil Wayne

الرياض (Riyadh). Reperis Lil Wayne (37) ir jo vadybininkas Mack Maine (37) buvo sulaikytas Saudo Arabijoje. Priežastis: narkotinės medžiagos, rastos pas juos.

Saudo Arabijoje marihuana yra vis dar labai rimti narkotikai. „Pasimatysime greitai, Rijade“, – ištrintoje „Twitter“ žinutėje neseniai rašė Lil Wayne. Po dienos: „Niekada daugiau nevyksiu į Rijadą!!!“.

Ir nors Lil Wayne paleistas, tačiau, spėjama, Mack Maine yra vis dar kalinamas. Arabų žiniasklaidoje rašoma, kad Maine prisiėmė visą kaltę, o reperis tuo metu paliko šalį.

Vienas valdžios pareigūnas atsakė į Lil Wayne „Twitter“ žinutę: „Saudijos Arabijoje narkotikai neleidžiami. Esu tikras, kad mūsų vaikinai jus anksčiau informavo, o jūs manėte, kad juokaujame, todėl užsičiaupkite ir grįžkite į savo namus“.

Persijos įlankos šalyse narkotikų vartojimas ar turėjimas yra griežtai baudžiamas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*