LIL NAS X: AŠ TIK MELDŽIAUSI, KAD MANO GĖJIZMAS BŪTŲ TIK FAZĖ (VIDEO)

Bild
2019.10.08
Gayle King & Lil Nas X

Gayle King & Lil Nas X

Los Angeles. Lil Nas X (20) neseniai šiek tiek nejaukiai jautėsi CBS laidos „This Morning“ interviu su Gayle King (64) metu. Po mega sėkmės su hitu „Old Town Road“ birželį jis prisipažino, kad yra gėjus. Dabar jis apie tai kalbėjo TV eteryje.

Reperis atskleidė, kad visada „tik tikėjosi bei meldėsi“, jog jo homoseksualumas „praeis“. O ar būdamas paaugliu Lil Nas X žinojo, kad yra gėjus? Atlikėjas atsakė: „Be abejonės žinojau tai. Aš tiesiog tik meldžiausi, meldžiausi, meldžiausi…“.

„Dėl ko?“, – paklausė Gayle King. „Kad tai būtų tik fazė“, – atsakė Lil Nas X. „Kad praeitų?“, – pasitikslino ji. „Taip“, – patvirtino reperis.

Būdamas 17 metų Lil Nas X susitaikė, kad negali nieko pakeisti – tada jis dar niekam nesakė, jog jį traukia vaikinai. Atvirame interviu su JAV TV kanalu jis pirmą kartą papasakojo apie savo kovą su buvimu gėjumi.

Jis puikiai suprato, jog jo sėkmė leidžia jam atsiskleisti: „Man šioje pozicijoje buvo paprasčiau. Bet berniukams už 10 mylių nėra taip paprasta“.

Lil Nas X, kurio tikrasis vardas Montero Lamar Hill, teigia, kad dar reikia įdėti labai daug darbo, jog dauguma priimtų LGBTQ bendruomenę. „Mes turime nueiti dar tolimą kelią“, – sakė reperis.

Šiemet Lil Nas X ir Billy Ray Cyrus (58) hitas „Old Town Road (Remix“) net 19 savaičių išbuvo 1 vietoje JAV ir „Billboard HOT 100“ sumušė rekordą. Jokiam kitam singlui nepavyko taip ilgai išsilaikyti viršūnėje.

Šiuo metu Lil Nas X paskelbė apie trumpą pauzę. „Twitter“ neseniai jis parašė: „Buvo laukiniai septyni mėnesiai. Dabar turiu šiek tiek laiko skirti ir sau“. Du šou jis jau atšaukė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*