LIETUVĖ SHIRIN DAVID SUTARĖ DĖL DIDŽIAUSIO SANDORIO VOKIETIJOS REPO ISTORIJOJE

FirstNews
2019.06.09
Shirin David & Tina Müller

Shirin David & Tina Müller

Berlin. Vokietijoje gyvenanti lietuvės dukra Shirin David (24) tapo ne tik viena sėkmingiausių šalies reperių, bet ir puikia verslininke.

Shirin David buvo RTL šou „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) žiuri narė, šiemet ji džiaugėsi singlo „Gib Ihm“ sėkme, kai jis dvi savaites išbuvo 1 vietoje Vokietijos TOP 100, o dabar ji tariasi dėl bendradarbiavimo su „Douglas“ parduotuvių tinklu.

Dainininkė ir influencerė į „Instagram“, kuriame turi beveik 5 mln. sekėjų, įkėlė bendrą savo ir „Douglas“ vadovės Tina Müller (50) nuotrauką. Šalia yra ir įrašas: „Sutartys pasirašytos“. Tuoj atsirado ir heiterių, kurie šaipėsi iš Shirin David. Ją užstojo kitas Vokietijos hip-hopo legenda Fler (37), kuris atrašė: „Dabar ji sudarė didžiausią sandorį Vokietijos repo istorijoje, o tu, čiulpike, negali apsieiti be savo pavydo“.

Beje, su debiutiniu singlu „Orbit“ mergina pasiekė perklausų internete rekordą. Gegužės 17 d. pasirodė jos naujas singlas „Fliegst du mit“, kuriame lieja pyktį ant ją su sesute ir mama palikusio tėvo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*