LIETUVĖ SHIRIN DAVID SU TRENKSMU ATŠVENTĖ SAVO GIMTADIENĮ (FOTO/VIDEO)

Play Radio, Bild, GfK Entertainment
2019.04.13
Shirin David

Shirin David

Berlin. Vokietijos Nicki Minaj (36) laikoma Shirin David (24) ketvirtadienį (11.04) su trenksmu Berlyne atšventė savo 24-ąjį gimtadienį.

Lietuvės dukrą reperę ir influancerę skubėjo sveikinti MTV Germany laidų vedėja Palina Rojinski (33), „4 Blocks“ žvaigždė Kida Ramadan (42), influencerė Faye Montana (15) ar reperis Samra (24). Tie, kurie negalėjo atvykti į gimtadienio vakarėlį, sveikino „Instagram“. Populiariausias Vokietijos laikraštis „Bild“ Shirin David gimtadienio puotai skyrė net titulinį puslapį.

Gimtadienio šventėje dalyvavo ir 16 go go šokėjų, buvo pagaminta 800 kebabai, 1500 vaflių ir suvalgyta 1000 kg ledų, nes naujasis Shirin David singlas vadinasi būtėnt „ICE“ (šifruojasi: ¥$€ ir dainuojama apie pinigus).

Tarp kitko, „ICE“ šią savaitę debiutavo 8 vietoje Vokietijos singlų TOP 100. Kitas Shirin David singlas „Gib Ihm“ krenta iš 14 į 18 vietą.

Kito lietuvio Gaullin (20) singlas „Moonlight“ Vokietijos TOP 100 šią savaitę kyla iš 25 į 24 vietą. O Dynoro (19) „In My Mind“ krenta iš 46 į 50 vietą.


View this post on Instagram

Danke an alle die gestern Abend mit mir gemeinsam so unvergesslich gefeiert haben 🥰 #BLINGWITHSHIRIN 😛

A post shared by Shirin David (@shirindavid) on

shirin5 shirin4 shirin3 shirin2

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*