LEWIS HAMILTON UŽSIKRĖTĖ KORONAVIRUSU

RTL
2020.12.01
Lewis Hamilton

Lewis Hamilton

London. „Formulė-1“ lenktynininkas Lewis Hamilton (35) gavo teigiamą koronaviruso testo rezultatą. Apie tai pranešė automobilių asociacija „Fia“.

Tuo tarpu RTL praneša, kad britas jau yra namų izoliacijoje ir savaitgalį (05./06.12) negalės dalyvauti lenktynėse Bahraine. „Su lengvais simptomais“ pasaulio rekordininkas pabudo antradienį. Iškart po to jam  „buvo pranešta, kad asmuo, su kuriuo bendravo prieš atvykstant į Bahrainą, vėliau gavo teigiamą testo rezultatą“, – pranešė „Mercedes“ komanda pranešime spaudai.

Toliau „Mercedes“ rašo, kad Lewis Hamilton rašo gerai.

Šios naujienos buvo siurprizas visiems. Net pasaulio čempionai per savaitgalių lenktynes testuojami net kelis kartus. Trys Hamilton testai buvo neigiami.

Tuo tarpu „Mercedes“ iki savaitgalio turi rasti varžybų „pakaitalą“. Tai greičiausiai bus Nyck de Vries (25) ir Stoffel Vandoorne (28).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*