LEWIS CAPALDI PRADĖS STRIPTIZO ŠOKĖJO KARJERĄ? (VIDEO)

eventim
2019.06.10
Lewis Capaldi

Lewis Capaldi

Hamburg. Škotų pop žvaigždė Lewis Capaldi (22) dainos „Grace“ vaizdo klipe šoka kartu su striptizo šokėjais. Dabar jis vokiečių svetainei „eventim“ teigė, kad šokis aplink striptizo stulpą turėtų būti įtrauktas į Olimpines žaidynes.

Capaldi į klausimą, ar tai turėtų tapti olimpiniu sportu, atsakė: „Be abejonės. Paremčiau peticiją, kad šokis aplink striptizo stulpą ir striptizas taptų olimpine disciplina. Mes prieš visus poledance šokėjus klauptis ant kelių, nes jėgą, kurią jie tam naudoja, yra beprotiška!“.

Toliau jis tęsia: „Jei man nepasiseks su muzika, tada bet kokiu atveju šoksiu striptizą. Jau imu pamokas ir mokausi, kaip turiu judinti savo klubus“. Ir dabar Lewis Capaldi scenoje gali pademonstruoti kelis seksualius šokio judesius.

Lewis Capaldi interviu toliau sako: „Kartą tai jau dariau šou Londone. Paėmėme kelis striptizo šokėjus vyrus, buvo pirotechnikos ir aš su jais atlikau tą pasirodymą iš vaizdo klipo. Tai buvo nepakartojama. Aš visada bandau koncertus padaryti kuo labiau linksmesniais. Man yra aišku, kad mano muzika kartais gali būti labai sunkiai pakeliama – tarp dainų naudoju tada visišką priešingybę, kad būtų linksma“.

Beje, interviu dainininkas taip pat papasakojo ir apie skausmus bei mėlynes, atsiradusias po poledance šokio.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*