LEWIS CAPALDI „BEFORE YOU GO“ KALBA APIE TETOS SAVIŽUDYBĘ (AUDIO)

FirstNews
2019.11.28
Lewis Capaldi

Lewis Capaldi

London. Lewis Capaldi (23) išleido labai asmenišką dainą, pavadinimu „Before You Go“. Daina yra apie jo tetos, mamos sesers savižudybę.

Daina taip pat pasakoja apie pasekmes aukos artimiesiems. Dainininkas įkvėpimo gavo iš pokalbio su savo mama. Interviu su radijo stotimi „Beats 1“ Capaldi pasakojo: „[Dainoje] pasakojama apie savižudybę ir nebūtinai apie patį veiksmą, tačiau apie pasekmes po to, kai tai įvyko žmonėms, kurie pradėjo save dėl to kaltinti ir pradėjo klausti, ką galėjo padaryti, kad padėtų šiam asmeniui“.

Dainininkas tuo metu buvo penkerių ar šešerių, kai nusižudė teta. Toliau Lewis Capaldi pasakoja: „Prisimenu, kai kalbėjau su mama apie jos jausmus, kaip ji susidorojo su šia istorija ir mintimi ‘Ką aš galėjau padaryti, ar galėjau ką nors pakeisti?’. Bet ji, pirmiausia, dėl to buvo labai pikta. Esi akivaizdžiai liūdnas, tada supyksti ant jos, o paskui supyksti ant savęs. Ji sakė (…) tai buvo labai, labai keista“.

„Before You Go“ galima rasti Lewis Capaldi debiutinio albumo „Divinely Uninspired To A Hellish Extent“ extended versijoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*