LEONARDO DICAPRIO KALTAS DĖL AMAZONĖS GAISRŲ?

alfa.lt
2019.12.02
Leonardo DiCaprio & Greta Thunberg (16)

Leonardo DiCaprio & Greta Thunberg (16)

Rio de Janeiro. Prieš kurį laiką aktoriaus Leonardo DiCaprio (45) aplinkosaugos organizacija paaukojo 5 mln. JAV dolerių planetos plaučiais vadinamiems Amazonės miškams atkurti. Visgi tokia auka nudžiugino ne visus – Brazilijos prezidentas Jair Bolsonaro (64) apkaltino Holivudo žvaigždę laidant pinigus tik tam, kad miškai ir toliau liepsnotų.

Netiesiogiai gaisrų kurstymu pasaulinę įžymybę apkaltinęs prezidentas nepateikė jokių įrodymų, tačiau ir toliau kaltino visas nevyriausybines organizacijas, kritiškai vertinusias jo politiką, prisidedant prie Amazonės miškų liepsnojimo. „Leonardo DiCaprio atrodo kaip šaunus vyrukas, tiesa? Bet jis duoda pinigų Amazonės gaisrams“, – sakė Brazilijos prezidentas.

Milžinišką sumą paaukojęs DiCaprio paneigė Bolsonaro kaltinimus. Dėl Amazonėje siaučiančių gaisrų Brazilijos prezidento sprendimus kritikavo ne tik nevyriausybinės organizacijos, bet ir daugelis pasaulio šalių vadovų.

Pastarosiomis dienomis Jair Bolsonaro aidėjusi kritika buvo malšinama policijos pareigūnų. Prieš kurį laiką buvo suimti keturi savanoriai ugniagesiai, pateikus įtarimus, kad jie ne gesina gaisrą, o jį sukelia, vykdydami nevyriausybinių organizacijų, siekiančių pasipelnyti, nurodymus.

Savanorių organizacijos net viešai teigė, kad policijos operacijos prieš jas yra politiškai motyvuotos, visgi pats prezidentas šias kalbas neigia.

„Taigi, ką daro NVO? Tai, kas yra lengviausia. Padega mišką, o tada jau fotografuoja, daro vaizdo įrašus. Tuomet pasaulinės organizacijos pradeda Brazilijos valdžios puolimą, susisiekia su Leonardo DiCaprio, o jis paaukoja 5 mln. dolerių. Dalis to atiteko žmonėms, kurie kurstė gaisrus. Leonardo DiCaprio, jūs prisidedate prie gaisrų Amazonėje“, – rėžė jis.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*