LENNY KRAVITZ NUTOLO NUO ROKO ŽVAIGŽDĖS GYVENIMO

The Red Bulletin
2014.09.27
Lenny Kravitz

Lenny Kravitz

New York. Lenny Kravitz (50) džiaugiasi, kad ne viskas sukasi aplink jį jo naujajame filmo projekte. Dainininkas pasirodė ir atskleidė savo naująją pusę kaip stilistas Cinna dvejose filmo „The Hunger Games“ dalyse.

Dabar jis vėl grįžo prie savo muzikos ir naujojo albumo „Strut“, kuris pasirodė praėjusią savaitę. Žvaigždė mėgaujasi visais savo talentais ir darbais ir atotrūkiu nuo normalaus gyvenimo. „Kai aš esu studijoje, viskas sukasi aplink mane. Tai mano darbai, mano muzika, mano produkcija, viskas, ką aš darau, tik aš, aš ir aš“, – pasakojo atlikėjas britų žurnalui „The Red Bulletin“.

„Taip viskas einasi, bet kai aš gavau progą dirbti su grupe skirtingų žmonių ir pasitarnauti ne vien tik muzikoje, gauti rolę filme, dirbti šalia režisieriaus, tai mana labai patiko. Tai mane lengvai įtraukė“.

Tarp kitko, Lenny Kravitz spalio 30 d. koncertuos ir Vilniuje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*