LENNY KRAVITZ KARTU SU JUNGTINĖMIS TAUTOMIS KOVOJA PRIEŠ RASIZMĄ (VIDEO)

FirstNews
2019.11.27
Lenny Kravitz

Lenny Kravitz

Los Angeles. Lenny Kravitz (55) kartu su Jungtinių Tautų žmogaus teisių biuru kovoja prieš rasizmą, ksenofobiją ir diskriminaciją.

2020 m. kampanijai #FightRacism atlikėjas išleido naują singlą „Here To Love (#FightRacism)“. Rokeris video žinutėje „YouTube“ apie tai sakė: „Per savo gyvenimą ir savo karjerą tai paverčiau prioritetu skleisti žinią apie meilę, lygybę ir taikų gyvenimą kartu. Šiame pasaulyje nėra vietos diskriminacijai jokia formai, įskaitant rasizmą. Tikiu, kad svarbiausias dalykas, valdžią atiduoti meilei. Tai yra priežastis, kodėl aš sujungiau jėgas kartu su Jungtinių Tautų žmogaus teisių biuru kovoti prieš rasizmą“.

Artimiausiomis savaitėmis pasirodys ir naujas vaizdo klipas Lenny Kravitz singlui. Daugiau informacijos apie kampaniją #FightRacism galima rasti tinklalapyje www.standup4humanrights.org.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*