LENA MEYER-LANDRUT IR MARK FORSTER – PORA?

Bunte, RTL
2020.01.12
Lena Meyer-Landrut & Mark Forster

Lena Meyer-Landrut & Mark Forster

Tegernsee. Naujas siurprizas Vokietijos įžymybių pasaulyje. Dainininkė Lena Meyer-Landrut (28) ir jos muzikos kolega Mark Forster (35) tariamai yra pora.

Vieno viešbučio svečiai pastebėjo porelę burkuojant. Apie tai dabar skelbia visa Vokietijos žiniasklaida.

Lena svečiuojasi prabangiame viešbutyje „Bachmair Weissach Spa & Resort“ kartu su savo šuniuku Kiwi. Visą laiką kartu buvo matomas ir Mark Forster, praneša žurnalas „Bunte“. Tariamai Lena ir Mark net laikėsi susikabinę už rankų, informuoja liudininkai. „Lena yra labai laiminga, kad gali mėgautis atpalaiduojančiomis dienomis Tegernsee“, – leidiniui pasakojo artimas atlikėjos bičiulis.

Tariamai Naujuosius metus Lena ir Mark Forster taip pat sutiko kartu.

Abu muzikantai kartu sėdi žiuri kėdėse „The Voice Kids“ šou. Kartu jie buvo ir 2017 m. per „Sing meinen Song“ („Dainuok mano dainą“) filmavimus Pietų Afrikoje.

2019 m. sausį pati Lena pranešė apie nutrūkusius santykius su savo partneriu Max. Jiedu buvo kartu aštuonerius metus. Po kelių mėnesių apsiverkusi ji viešai kalbėjo apie savo širdies skausmą, kurį ji galėjo išgydyti pasitelkdama savo muziką, praneša RTL.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*