LEA MICHELE BIJO DĖL ZAC EFRON

Heat
2014.04.18
Lea Michele /  Zac Efron

Lea Michele / Zac Efron

Los Angeles. Lea Michele (27) privalo pamėginti įtikinti Zac Efron (26) apsilankyti reabilitacijos klinikoje.

PlayRadio.lt praneša, kad „Glee“ („Choras“) žvaigždė labai susidraugavo su žaviuoju aktoriumi. Praėjusią savaitę pasirodė antraštės, kad jis Los Andžele vargšų rajone pakliuvo į ginčą su benamiu. Efron teigia, kad jis ten įstrigo su savo asmens sargybiniu, nes jiems baigėsi benzinas. Tačiau, kaip spėjama, jau praėjusiais metais aktorius turėjo du gydymo kursus ir reabilitacijas dėl narkotikų vartojimo, todėl dabar jis kelia susirūpinimą savo draugams.

„Lea su Zac susidraugavo praėjusiais metais – juos supažindino bendri jų draugai, po to kai aktorius buvo kažkiek pranykęs iš aplinkos. Jis atsiribojo nuo daugelio savo draugų, su kuriais prieš reabilitaciją praleido daug laiko. Ir dabar jo draugai vėl juo susirūpino“, – praneša slaptas šaltinis britų žurnalui „Heat“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*