LARS ULRICH: UŽSIKRUŠKIT, HEITERIAI!

FirstNews
2020.11.30
Lars Ulrich

Lars Ulrich

Los Angeles. „Metallica“ būgnininkas Lars Ulrich (56) neberūpi neigiami komentarai apie jį ar grupę.

Tai jis atskleidė interviu su grupės fanklubo žurnalu „So What!“. Ulrich pažodžiui: „Skirtingai nei anksčiau, aš iš esmės neskaitau daugiau interviu, kuriuos duoda kiti vaikinai. Prieš 20-30 metų mes visi sėdėjome kartu, skaitydami sušiktą kiekvieną ‘Kerrang!’ ir ‘Circus’ žurnalo puslapį, norėdami sužinoti, ką šis ar tas pasakė, ką pasakė kiti grupės nariai, ką James (57) pasakė apie šį bei tą. Dabar to tiesiog nebėra. Aš nelabai skaitau ir tai, ką žmonės kalba apie ‘Metallica’.“

„Prieš 20 metų būčiau reagavęs taip ‘O dieve, kažkas pasakė kažką blogo’ arba ‘Šis žmogus paliko blogą komentarą’ ar panašiai. Dabar man iš tikrųjų nieko tai nebereiškia. Viskas gerai. Nebereikia niekam nieko įrodyti, todėl tiesiog tai nebėra registruojama“, – pridūrė rokeris.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*