LARRY KING ŠEIMA NEPASIDALIJA PALIKIMO

RTL, TMZ
2021.02.20
Shawn & Larry King

Shawn & Larry King

Los Angeles. Po Larry King (†87) mirties prasidėjo karas dėl pinigų. JAV TV pokalbių laidų meistras paliko 144 mln. JAV dolerių (apie 120 mln. eurų), o našlė Shawn King (61) teigia negavusi nė cento.

Larry ir Shawn išsiskyrė 2019 m., netrukus po to, kai Larry pakeitė savo testamentą. Jo visi pinigai, anot vyro, turėjo atitikti 3 vis dar gyviems jo vaikams. Shawn po 22 metų santuokos negaus nieko.

Tačiau Shawn King nenori, kad taip liktų. Septintoji King žmona, kuri su juo turi du vaikus – Cannon (20) ir Chance (21), 2019 m. pateikė skyrybų prašymą. Skyrybų procesas turėtų būti baigtas 2021 m. balandį, skelbia RTL. Teismui moteris pateikė dokumentus, kuriuose teigiama, kad netrukus prieš Larry King mirtį pora susitaikė.

Shawn tvirtina, kad naujasis testamentas pažeis jų ankstesnius susitarimus, susijusius su 2015 m. bendra valia teikti dovanas jo vaikams. Pasak Shawn, todėl naujoji testamento versija neturi teisinės galios. Pasak „TMZ“, ji tvirtina, kad Larry patyrė insultą 2019 m., kai jis ranka rašė savo paskutinę valią ir todėl turėjo tik „abejotinus protinius sugebėjimus“.

Metų pradžioje JAV žiniasklaida pranešė, kad Larry King buvo hospitalizuotas dėl koronaviruso infekcijos. Ten jis mirė nuo sepsio sausio 24 d.

2020 m. vasarą laidų vedėjas neteko dviejų savo vaikų. Jo dukra Chaia (†51) pralaimėjo kovą su vėžiu, o sūnus Andy (†65) mirė nuo širdies smūgio.

Larry King taip pat turėjo sūnų Larry (59).


View this post on Instagram

A post shared by Cannon King (@cannon)


View this post on Instagram

A post shared by Shawn King (@shawnieora)


View this post on Instagram

A post shared by Shawn King (@shawnieora)

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*