LANA DEL REY VAIKINAS NEIGIA IŠSISKYRIMĄ

20min.ch, TMZ
2014.06.27
Lana Del Rey & Barrie-James O'Neill

Lana Del Rey & Barrie-James O'Neill

Los Angeles. Lana Del Rey (28) ir jos vaikinas Barrie-James O’Neill vis dar yra pora, skelbia PlayRadio.lt.

Duodama interviu šveicarų portalui 20min.ch, amerikietė teigė, kad neseniai jos santykiai su škotų muzikantu baigėsi, tačiau dabar jis pats tai kategoriškai neigia. „Niekas nesibaigė, niekas nesibaigė!“, – O’Neill kalbėjo „TMZ“. Jis taip pat pabrėžė: „Negalima tikėti tuo, ką jūs perskaitėte. Tai yra tik prasimanymas – laikraščių istorija prieš miegą. Niekas nesibaigė“.

Pasak 20min.ch, dainininkė po trejus metus palaikytų santykių išsiskyrė su muzikos atlikėju. Štai ką ji pasakė interviu apie meilės pabaigą: „Šiuo metu nesame kartu. Jis – nuostabus žmogus. Tačiau yra kai kurie dalykai, su kuriais jis turi išmokti susidoroti. Nenoriu to svarstyti. Kažkas sunkaus slėgė mūsų santykius, nebesijaučiau laisva. Pažiūrėsime, kaip bus toliau.“

Pora draugauja nuo 2011 m. Anksčiau šiais metais Lana Del Rey buvo pastebėta su deimantiniu žiedu. Jiedu teigė, kad susižadėjo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*