LADY GAGA PRISIPAŽINO PATYRUSI BANKROTĄ

Alfa.lt
2014.03.20
Lady GaGa

Lady GaGa

New York. Kas galėjo pagalvoti, kad nepaprastos sėkmės sulaukusi Lady GaGa (27), 2008 m. išleidusi debiutinį albumą „The Fame“, neturėjo nė centro.

GaGa atskleidė, kad į koncertinį turą „Monster Ball Tour“ investavo paskutinius savo pinigus ir patyrė asmeninį bankrotą. „Turėjau savo sąskaitoje 3 milijonus JAV dolerių ir visus juos išleidau koncertiniam turui pasiruošti. Per visą turą neturėjau nė cento – patyriau bankrotą“, –prisipažino popmuzikos žvaigždė.

„Prisimenu, kai grįžau namo ir tėvas man pasakė, kad nesupranta, kodėl mano albumas skamba radijo stotyse, visi tik ir kalba apie mane, o aš neturiu nė cento“, – sudėtingą gyvenimo laikotarpį prisiminė Lady GaGa.

Popmuzikos žvaigždei išbristi iš bankroto padėjo pelninga sutartis su gastrolių prodiuseriu Arthur Fogel, kuris Bono (53) iš „U2“ yra pavadintas „vienu svarbiausiu žmogumi muzikos pasaulyje“. Su jo pagalba atlikėja iš koncertinio turo uždirbo 40 milijonų JAV dolerių. „Tada pasikeitė mano ir visos šeimos gyvenimas“, – atskleidė garsenybė.

alfalt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*