LADY GAGA PRAKALBO APIE SAVO SANTYKIUS SU BRADLEY COOPER

RTL
2019.11.08
Lady Gaga & Bradley Cooper

Lady Gaga & Bradley Cooper

Los Angeles. Lady Gaga (33) kartą jau paneigė gandus, kad tarp jos ir kolegos aktoriaus Bradley Cooper (44) buvo romanas. Dabar ji paaiškino labiau, ką visa tai reiškė.

Dainininkė ir Holivudo žvaigždė kartu pasirodė filme „A Star Is Born“, o po to kartu atliko garsiąją savo bendrą dainą „Shallow“ „Oskarų“ scenoje. Po šio pasirodymo gandai apie jųdviejų meilę tik sustiprėjo. Priežastis: Gaga ir Cooper atrodė scenoje lyg karštai įsimylėję. Interviu su Oprah Winfrey (65) žurnalui „Elle“ dabar dainininkė sako, kad tai nebuvo meilė! Viskas tik apgaulė!

„Spauda yra kvaila. Turiu omeny, mes kartu nusifilmavome meilės filme. Žinoma, mes norėjome, kad žmonės manytų, kad mes įsimylėję vienas kitą. Mes norėjome, kad žmonės šią meilę stebėtų Oskaruose per kamerų lęšius“, – sako dabar Lady Gaga.

Regis, fanai patikėjo! Pasirodo, jiedu „Oskarų“ pasirodymą repetavo visą dieną – kiekvienas judesys buvo suplanuotas, toliau atskleidė pop žvaigždė.

Tarp kitko, šiuo metu Lady Gaga serga. Dėl bronchito ir sinusito ji privalėjo atšaukti koncertą Las Vegase, praneša RTL.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*