KYLIE RAE HARRIS MIRTINA AVARIJA: KITOS AUKOS TĖVAS VIETOJE DIRBO PARAMEDIKU

Bild
2019.09.10
Kylie Rae Harris

Kylie Rae Harris

Taos. Kantri dainininkės Kylie Rae Harris (†30) sukeltoje avarijoje žuvo ne tik ji, bet ir pradedančioji vairuotoja Maria Elena Cruz (†16). Į įvykio vietą atskubėjusių greitosios medicinos pagalbos darbuotojų gretose buvo ir merginos tėtis Pedro Cruz.

Harris, kaip įtariama, išgėrusi alkoholio, nemiegojusi 12 valandų, kaip ji pati skelbė per „Instagram“ prieš pat žūtį, buvo pakeliui į „Big Barn Dance Festival“ surengti savo koncertą. Taoso policijos pranešime teigiama, kad kantri dainininkė važiavo per greitai.

Kylie Rae Harris su savo juodu „Chevrolet Equinox“ skriejo 522-uoju keliu, kai atsitrenkė į „Chevrolet Avalanche“ ir įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Ten ji ir susidūrė su paauglės vairuojamu automobiliu. Abi jos žuvo iškart susidūrimo metu. Trečiojo automobilio vairuotojas išgyveno (Play Radio apie tai jau rašė).

Atvykęs į kraupios avarijos vietą, San Kristobalio sąvanorių ugniagesių stoties šefas Pedro Cruz sužinojo siaubingą tiesą – kantri dainininkės sukeltoje mirtinoje avarijoje antroji auka yra jo dukra!

„Jis taip pat yra paramedikas ir jam nėra svetima, kad yra iškviečiamas į medicininius iškvietimus arba avarijas. Bet tada sužinoti, kad įvykio vietoje yra šeimos narys, labai traumatizuoja“, – sakė apygardos šerifas Jerry Hogrefe (52).

4,w=993,q=high,c=0.bild 2,w=993,q=high,c=0.bild 2,w=993,q=high,c=0.bild2

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*