KRISTEN STEWART KALBA APIE MEILĘ ROBERT PATTINSON

RTL
2019.11.06
Kristen Stewart & Robert Pattinson

Kristen Stewart & Robert Pattinson

Los Angeles. Kažkada jie buvo svajonių pora. Tačiau dėl savo romano su režisieriumi Rupert Sanders (48), Kristen Stewart (29) sudaužė širdį ne tik savo tuometiniui draugui Robert Pattinson (33), bet ir galybei paauglių visame pasaulyje.

Dabar, praėjus 7 metams po meilės skandalo, aktorė nutraukė savo tylą. Kristen Stewart ir Robert Pattinson, kurie susipažino garsiojo „Twilight“ filmavimo aikštelėje, jau tada buvo kaltinami netikra meile ir tik spektaliu reitingams pakelti. „SiriusXM“ radijo laidoje dabar Stewart atskleidė: „Mes daug metų buvo kartu. Jis buvo mano pirmoji meilė“.

Tarp jų tvyrojo chemija. „Aš negalėjau nieko padaryti“, – sakė Stewart. Jis iki šiol negali patikėti, kad vyko spekuliacijos, kad jų santykiai buvo tik viešųjų ryšių akcija. „Buvo žmonių, kurie manęs tikrai klausė, ar mūsų santykiai yra tikri ar fake. Man niekada nebuvo leista kalbėti apie tai, kas iš tikrųjų vyko“.

Stewart ir šiandien Pattinson yra „geriausias“. Visgi, ir po meilės sugrįžimo tarp Kristen Stewart ir Robert Pattinson nebuvo laimingos pabaigos. 2013 m. romanas nutrūko.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*