KORSIKOJE SUIMTAS CONOR MCGREGOR

Bild, AFP
2020.09.14
Conor McGregor

Conor McGregor

Calvi. Conor McGregor (32) atostogos su mama baigėsi areštinėje. Teigiama, kad šį kartą – dėl seksualinio priekabiavimo ir ekshibicionizmo!

Vokietijos laikraštis „Bild“ rašo, kad incidentas susijęs su viena moterimi bare. „Kaltinamasis uoste buvo labai girtas ir dėl to elgėsi netinkamai“, – sako šaltinis. Viena liudininkė policijai įteikė „oficialų skundą“. Gali būti, kad anonime ir yra tariama auka.

Vietos prokuratūra teigia: „Po rugsėjo 10 d. paduoto skundo, kuriame pasmerktas pasikėsinimas į seksualinę prievartą ir ekshibicionizmą, ponas Conor Anthony McGregor buvo išklausytas policijoje“.

Boksininkas buvo trumpam areštuotas šeštadienį (12.09), bet dabar yra laisvėje. Tai patvirtino ir prokuroras, ir McGregor advokatė Emmanuelle Ramon naujienų agentūrai AFP.

Advokatas paaiškino, kad kaltinamasis buvo paleistas praėjus 48 val., o jis pats „energingai“ neigia jam mestus kaltinimus.

Nors Conor McGregor buvo paleistas be kaltinimų, bylos tyrimas tęsiamas.

TV kanalui „France 3“ teisėsaugos pareigūnas sakė: „Pasak liudytojo, kuris tą vakarą kalbėjo su ieškovu ir kurį galėjome apklausti, McGregor, lydimas jo asmens sargybinių, be jos sutikimo jaunai moteriai parodė savo lytinį organą, kai ji ėjo į baro tualetą“.

„Bild“ skelbia, kad tai buvo jauna turistė, kuri Korsikoje leidžia atostogas kartu su savo vyru.

MMA čempionas atostogauja Prancūzijos saloje. Kelionė prasidėjo pavyzdingai: Princesės Charlene von Monaco (42) labdaros kampanijai jis jau važiavo vandens dviračiu.

Jo sužadėtinė Dee Devlin (33) ir abu jų vaikai taip pat atostogauja kartu. Teigiama, kad visi jie savo prabangios jachtos inkarą nuleido netoli Kalvi krantų.


View this post on Instagram

🙏

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on


View this post on Instagram

The great woman who birthed me 32 years ago. Margaret Moore McGregor ⚔️ Love ya Ma ❤️

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*