KORONAVIRUSAS: VICTORIA BECKHAM ATLEIDO 20 DARBUOTOJŲ

Bild, The Sun
2020.08.01
Victoria Beckham

Victoria Beckham

London. Koronos krizė kirto ir multimilijonierei Victoria Beckham (46), kurios turtas vertinamas apie 380 mln. eurų. Todėl dabar Posh atleido net 20 darbuotojų savo mados industrijoje.

Po to, kai Beckham drabužių parduotuvės Londone privalėjo užsidaryti, 20 jų darbuotojų gavo atleidimo lapelius. Kadangi jos mados linija per koronaviruso pandemiją patyrė dar didesnius nuostolius nei iki jos pradžios.

Ir ne tik darbuotojų mažinimas įeina į dizainerės taupymo planą. Buvusi „Spice Girls“ dainininkė sumažins savo metinių kolekcijų skaičių. „Victoria yra sugniugždyta“, – pasakoja šaltinis laikraščiui „The Sun“. „Tai yra tikrai labai sunkūs laikai. Nieko pandemija nepagailėjo. Firma buvo jos pasididžiavimas, niekada tai nebuvo tik dėl pinigų“.

Prieš dvejus mėnesius dizainerė 30 iš 120 savo darbuotojų išsiuntė į priverstines atostogas, kas Didžiojoje Britanijoje reiškia sumažintą atlyginimą.

Jau ilgą laiką Beckham šeima kiša pinigus į Posh mados liniją. 14 metų keturių vaikų mama ir jos vyras David Beckham (45) bando kurti mados verslą. Tačiau vien praėjusiais metais Beckham šeima patyrė 46 mln. eurų nuostolį, rašo vokiečių dienraštis „Bild“.

„Praėjusius trejus metus ji nė karto nemokėjo sau atlyginimo“, – atskleidė vardo norėjęs neminėti šaltinis. Moteris daro „viską, kad galėtų kuo daugiau žmonių išsaugoti savo darbą“.

Victoria Beckham atstovė patvirtino darbuotojų atleidimus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*