KORONAVIRUSAS: ARNOLD SCHWARZENEGGER PAAUKOJO 1 MLN. $

FirstNews
2020.03.24
Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger

Los Angeles. Arnold Schwarzenegger (72) paaukojo nemažą sumą pinigų „GoFundMe“ įkurtam fondui, skirtam kovoti su koronavirusu.

Aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius skyrė 1 mln. JAV dolerių fondui „Frontline Responders“ – tai yra „Flexport“ organizacijos įkurtas fondas, kuris specializuojasi specialios įrangos transportavimu į krizės apimtus regionus visame pasaulyje.

Arnold sakė: „Aš niekada netikėjau sėdėdamas ant sofos ir skųsdamasis, kokie blogi dalykai. Visada tikėjau, kad visi turime padaryti kažką, kad viskas būtų geriau. Tai yra paprastas būdas apsaugoti mūsų realius didvyrius mūsų ligoninėse ir aš didžiuojuosi, kad esu to dalis“.

Jis taip pat paragino visus sekti jo pėdomis darant viską ir „paremti šiuos didvyrius“. Šiuo metu fondui paaukota 3,2 mln. JAV dolerių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*