KORONAVIRUSAS: ALICE COOPER RAGINA ŽMONES NEPRARASTI VILTIES

Rolling Stone
2020.03.26
Alice Cooper

Alice Cooper

Los Angeles. Dar visai neseniai Alice Cooper (72) koncertavo Vokietijoje, kur dalyvavo „Rock Meets Classic“ ture kartu su Robin Zander (67). Dabar turas nutrauktas ir visi likę pasirodymai perkelti į 2021 m.

Muzikantas vėl yra Amerikoje, kur dėl koronos krizės turi daug laisvo laiko. Žurnalui „Rolling Stone“ per el. paštą Alice Cooper davė interviu: „Kol mano vadybininkai dėl atšauktų šou suras naujas datas, aš pabaigsiu savo naują albumą. Jis yra beveik baigtas. Nemėgstu turėti daug laisvo laiko. Kiekvienas, kas žino mano kalendorių, žino tai, bet šiek tiek daugiau laiko namuose gali turėti regeneruojantį poveikį“.

Be to, Cooper tarė kelis vilties teikiančius žodžius: „Mes tame esame visi kartu. Dabar nesvarbu, ar tu esi atlikėjas ar fanas, turtingas ar vargšas, vyras ar moteris, jaunas ar senas. Ir mes tai nugalėsime kartu. Ir kuo tai greičiau įvyks, tuo mes anksčiau pradėsime gastroliuoti – darysime tai, ką mes dieviname“.

Tačiau kartu jis pripažino, kad daug atlikėjų susiduria su finansinėmis problemomis. Todėl jo pasiūlymas yra padėti jauniems menininkams. Tai padaryti galima perkant naujokų muzikos scenoje  kūrybą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*