KIM WILDE: MUZIKOS KARJERA SUGADINO JOS ŠANSĄ DIRBTI SVAJONIŲ DARBĄ

Mirror
2020.09.15
Kim Wilde

Kim Wilde

London. Kim Wilde (59) muzikinė karjera užkirto kelią jos svajonių darbui.

Dainininkė apie tai juokavo interviu su laikraščiu „Mirror“. Wilde pasakoja: „Mano mama nusiuntė mane į darbo biržą ir jie klausė ‘Ką tu nori veikti?’. Aš atsakiau ‘Norėčiau dirbti muzikos įrašų parduotuvėje’. Po kelių mėnesių įrašų parduotuvė Hertforde ieškojo asistentės ir darbo birža atsiuntė man daugiau informacijos. Buvau gana įsitikinęs, kad gausiu darbą, nes turėjau daug žinių apie muziką. Mes namuose beveik turėjome įrašų parduotuvę. Bet ‘Kids In America’ pakilo į topus ir sugriovė mano planus. Vos negavau svajonių darbo, jį iš manęs išplėšė hitinis singlas“.

Vis dėlto, Kim Wilde tikrai nėra liūdna, kad „Kids In America“ tapo populiarus visame pasaulyje ir taip padėjo pagrindą jos karjerai. Scenoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*