KIM KARDASHIAN: KODĖL JI NEBEVARTOJA ALKOHOLIO?

alfa.lt
2019.09.09
Kim Kardashian

Kim Kardashian

Los Angeles. Ne paslaptis, kad per televizijos ir realybės šou išgarsėjusi Kim Kardashian (38) retai kada vartoja alkoholį, tačiau vieno šeimos susibūrimo metu ji padarė išimtį ir dėl to nukentėjo.

Pernai Kalėdas Kardashian šeima šventė Kim ir jos vyro Kanye West (42) namuose. Los Andžele esančią 60 mln. dolerių vertės vilą šeima pavertė tikra sniego ir ledo karalyste. Šventė buvo išties smagi. Vaikai ir suaugę leidosi nuo sniegu apiberto kalno, ragavo gardžiausius patiekalus ir gėrimus.

Nebuvo išvengta ir padauginimų. Retai kada alkoholį vartojanti Kim vakarėlio metu nusprendė atsipalaiduoti, dėl to vėliau ji labai gailėjosi. Kaip sakė Kim, būtent per tą vakarėlį ji prasitarė, jog su Kanye laukia šeimos pagausėjimo – ketvirtos atžalos. Tiesa, žinoma moteris niekaip neprisimena, kam pirmiausia išdavė šią paslaptį.

„Kažkam pasakiau, bet kam – nepamenu, nes buvau girta“, – sakė ji naujausioje realybės šou „Keeping Up With The Kardashians“ serijoje.

„Keliems žmonėms? Ar gailiesi dėl to?“ – jos pasiteiravo buvęs Kourtney Kardashian (40) mylimasis ir jos vaikų tėvas Scott Disick (36).

„Ne, nes tai buvo mano kaltė. Štai kodėl aš negeriu“, – pridūrė Kim.

Praėjus kelioms dienoms po šeimos šventės užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų apie pagausėti ketinančią šeimą.

Tuo metu Kim ir Kanye jau augino dukras Chicago (1) ir North (6) bei sūnų Saint (3).

Neilgai trukus žinią apie naują šeimos narį laidoje „Watch What Happens Live with Andy Cohen“ patvirtino ir pati Kim, pasakydama, kad kūdikis turėtų gimti greitai.

Ketvirtoji atžala – sūnus Psalm – pakaitinės motinos dėka gimė gegužę.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*