KIM KARDASHIAN GAVO MEGA PASIŪLYMĄ IŠ VOKIETIJOS – 200 MLN. $

Klatsch und Tratsch
2021.01.13
Kim Kardashian

Kim Kardashian

Berlin-Los Angeles. Ar gali Kim Kardashian (40) dar labiau praturėti? O taip, ji gali! Neseniai JAV realybės žvaigždė sudarė labai pelningą sandorį su Vokietijos grožio imperija.

Mega pasiūlymas siekia 200 mln. JAV dolerių. 2017 m. ji sukūrė savo prekės ženklą „KKW Beauty“. Ji parduoda lūpdažius, akių šešėlius, tušą ir daugelį kitų kosmetikos priemonių. Kim Kardashian neseniai 20 procentų savo įmonės akcijų pardavė kosmetikos grupei „Coty“.

Bendrovės akcijos buvo vertos 200 milijonų dolerių. Akivaizdus sėkmingo verslininko sandoris. Pranešime spaudai Kim Kardashian pasakoja apie savo mega susitarimą su „Coty“ ir kaip ji didžiuojasi savo pačios makiažo firma: „Aš labai didžiuojuosi tuo, kaip ‘KKW’ prekės ženklas išaugo per pastaruosius ketverius metus, ir aš. Tikiuosi, kad galėsiu dirbti su ‘Coty’ naujovių, tolesnio tobulėjimo ir sugebėjimo laimėti klientus visame pasaulyje srityje“.

Už koncerno „Coty“ stovi vokiečių milijardierių šeima Reimann. Jiems taip pat priklauso „Chloé“, „Balenciaga“, „Bottega Veneta“, „Miu Miu“, „GUESS“, „Calvin Klein“, „Davidoff“ ir daug kitų prekės ženklų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*