KIESZA: „HIDEAWAY“ NEBUVO SKIRTA RIHANNAI (VIDEO)

Bunte
2014.06.25
Kiesza

Kiesza

München. Kiesza () rašo muziką Rihannai (26), tačiau kiekvienos dainos jai neatiduoda. Hitą „Hideaway“ ji pasiliko sau, skelbia PlayRadio.lt.

Kanadietė daug prisidėjo prie naujo Rihanna albumo, tačiau dainos „Hideaway“ ji nenorėjo parduoti. Ir jai pasisekė – Kiesza mėgaujasi singlų topų aukštomis vietomis net 11 šalių, tarp jų – Vokietijos ir Didžiosios Britanijos.

Interviu su Vokietijos žurnalu „Bunte“ Kiesza sakė: „Taip, aš parašiau dainas Rihannai ir ji jas gavo. Aš nepaprastai didžiuojuosi tuo, bet jos netiko mano albumui. Jos labai gerai tinka Rihannai. Aš manau, kad dainą turi atlikti tas, kuris geriausiai ją interpretuoja. Dėl ‘Hideaway’ iš karto žinojau, kad turiu dainuoti aš! Jaučiau tai, negalėjau jos atiduoti!“.

Pasižiūrėkime Kiesza dainos „Hideaway“ video klipą:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*