KID ROCK: TAYLOR SWIFT YRA DEMOKRATĖ TIK DĖL KARJEROS KINE

Bild
2019.08.12
Kid Rock / Taylor Swift

Kid Rock / Taylor Swift

Los Angeles. Vis daugiau žvaigždžių pykstasi su Taylor Swift (28). Šį kartą – Kid Rock (48). Rokeris pareiškė, kad ji yra tikra apsimetėlė!

Regis, Donald Trump (73) rėmėjams nepatinka Swift pozicija. „Twitter“ Kid Rock parašė, kad ji yra demokratė tik dėl karjeros kine. „Taylor Swift nori būti demokrate, nes nori vaidinti filmuose. Nieko daugiau“, – rašo muzikantas.

„Atrodo, kad ji nori čiulpti Holikeistumo (Hollyweird – orig. k.) durų rankenas, kad patektų ten. Seniausias triukas pasaulyje. Sėkmės, mergyt“, – pridūrė respublikonas Kid Rock.

Beje, Donald Trump yra didelis Taylor Swift fanas. Jis Baltuosiuose rūmuose po jos kritikos jo atžvilgiu yra pasakęs: „Taylor muziką mėgst maždaug 25 proc. mažiau“.

Tarp kitko, Kid Rock pavasarį žaidė golfą su JAV prezidentu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*