KHLOÉ KARDASHIAN ATSKLEIDĖ KIEK SVERIA

RTL
2020.05.21
Khloé Kardashian

Khloé Kardashian

Los Angeles. Prieš dvejus metus Khloé Kardashian (35) pirmą kartą tapo mama. Kaip ir kiekviena kita moteris, per nėštumą realybės šou žvaigždė priaugo daug antsvorio. True (2) mama svėrė net 92 kg!

Tačiau Khloé daug sportavo, kad vėl įgautų savo prieš tai buvusią formą. Dabar ji atskleidė, kaip jai pavyko vėl tapti seksualia. Khloé Kardashian reguliariai savo fanams „Instagram“ demonstruoja fitneso treniruotas. Dėka alinančių treniruočių planų ir mitybos specialistų patarimų, ji prarado daug svorio.

„YouTube“ tiesioginėje transliacijoje su savo seserimi Kourtney Kardashian (41), Khloé atskleidė, kad sporto dėka dabar ji sveria 68 kg. „Kai bandai numesti daug svorio, mityba ir mankšta eina koja kojon“, – aiškina 1,77 m ūgio moteris.

Tačiau Khloé Kardashian nenori atsisakyti savo mėgstamiausių maisto patiekalų ir saldumynų. „Geriau kankinčiausi sporto salėje nei virtuvėje“, – sako ji. Praeity Khloé Kardashian labai atkreipdavo dėmesį ką ji valgydavo. Bet per koronaviruso pandemiją ji priaugo penkis svarus. „Tai nereiškia, kad aš kiekvieną dieną kemšu į save daug pakelių bulvių traškučių. Mes laikomės geros mitybos. Man patinka kesadilijos, man patinka viskas, ką valgo True“, – sakė Khloé.


View this post on Instagram

🤍 FOREVER TYPE OF THING 🤍

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*