KELLY CLARKSON APIE TEISINGĄ SPRENDIMĄ – SKYRYBAS

FirstNews
2020.11.30
Kelly Clarkson

Kelly Clarkson

Los Angeles. Kelly Clarkson (38) ir jos eks vyras Brandon Blackstock (43) santuokoje gyveno septynerius metus. Dabar dainininkė išsikraustė iš bendros vilos.

Savo pokalbių laidoje „The Kelly Clarkson Show“ atlikėja pažvelgė atgal į 2020-uosius ir atskleidė, kad per šiuos metus ji daug ko išmoko iš savęs, ypač daug sužinojo apie savo santuoką. Vienas Kelly mamos Jeanne patarimas jai itin įstrigo atmintin: „Tu tampi ta, su kuo tu esi“. Kelly Clarkson tai reiškia, kad tam tikru metu yra žmonių, kurie tam tikru metu jai yra blogi. Toliau ji pridūrė: „Bet tai nereiškia, kad jie yra blogi žmonės. Tiesiog tu pasunki skirtingais keliais. Ir aš manau, kad tai normalu“.

Kelly Clarkson taip pat pridūrė, jog net 38-erių metų ji jautčiasi vistiek besikeičianti į gerą pusę.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*