KEIRA KNIGHTLEY PALIEKA „APPLE“ SERIALĄ DĖL KORONAVIRUSO

RTL
2020.10.17
Keira Knightley

Keira Knightley

London. Netikėtas siurprizas „Apple“ seriale „The Essex Serpent“: aktorė Keira Knightley (35) pasitraukė iš pagrindinės rolės.

„Deadline“ rašo, kad Knightley atstovas pasitraukimo priežastį įvardino – koronavirusą. Šiuo metu Didžiojoje Britanijoje, kaip ir likusioje Europoje, ritasi antroji koronos pandemijos banga. Britė negalėjo rasti priimtino sprendimo dėl savo vaiko priežiūros per 10 savaičių trunkantį filmavimą, todėl nutraukė visas sutartis.

Sarah Perry (41) romano „The Essex Serpent“ ekranizacijos filmavimas turėjo prasidėti po kelių savaičių. Dabar tam, kad surastų naują pagrindinę aktorę, „Apple TV+“ serialo kūrimas buvo sustabdytas.

Keira Knightley dalyvavo projekte ne tik kaip aktorė, bet ir kaip prodiuserė. Kol kas nežinoma, ar šias pareigas Keira atliks.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*