KATIE PRICE VĖL GALI ATSISTOTI ANT KOJŲ

RTL
2020.10.13
Katie Price

Katie Price

London. Jos gydytojai prognozavo, kad Katie Price (42) mažiausiai šešis mėnesius turės laukti, kol galės po sunkių sužalojimų vėl vaikščioti. Dabar, praėjus patikrą ligoninėje, ji galėjo švęsti nedidelį triumfą.

Abi kojas britų modelis susilaužė šokdama nuo sienos atostogų Turkijoje metu. Grįžus į Didžiąją Britaniją jai teko operuotis. Gydytojai perspėjo ją į viską nežiūrėti lengvabūdiškai, nes praeity beveik visos jos grožio operacijos neapsiėjo be komplikacijų. Uždegimas kojose galėjo reikšti jų amputaciją!

Taigi visai neseniai Katie buvo pastebėta arba su vežimėliu, arba su rožiniu motoroleriu, su kuriuo ji taip pat vedžiodavo šunį pasivaikščioti. Visgi, buvo ir romantikos. Price mylimasis Carl Woods (31) ją nešiodavo ant rankų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*