KATIE PRICE SUSILAUŽĖ ABI KOJAS! (FOTO)

Bild, Daily Mail
2020.07.31
Junior, Carl Woods, Katie Price & Princess

Junior, Carl Woods, Katie Price & Princess

İstanbul. Auč! Britų modelis ir Trash-žvaigždė Katie Price (42) šiuo metu atostogauja Turkijoje kartu su savo vaikais Princess (13) ir Junior (15) bei naujuoju savo draugu Carl Woods (31). Tačiau nelaimė užklupo ją – Price sugebėjo susilaužyti abi kojas!

„Taip, tai tiesa. Susilaužiau kulkšnis ir pėdas“, – patvirtino Katie Price „Instagram“. „Man bus operuotos abi kojos ir įstatyti kaiščiai“.

Katie Price paskelbė ir abejų sugipsuotų kojų nuotrauką bei liūdną prognozę: „Man pasakė, kad aš negalėsiu 3-6 mėnesius vaikščioti“.

Kaip nutiko visa tai? „Bild“ rašo, kad per apsilankymą pramogų parke „Land Of Legends“, Katie nušoko nuo vienos sienos ir susilaužė abi kojas.

„Tai yra blogiausias dalykas, kuris galėjo nutikti Katie“, – praneša viešai neatskleistas šaltinis britų laikraščiui „Daily Mail“. „Ji visą naktį praleido kenčiant skausmus ligoninėje“. Dabar penkių vaikų mama turi atšaukti atostogas ir skristi namo, kad galėtų toliau gydytis.

„Skausmas nepakeliamas“, – teigė viešai neatskleistas asmuo. „Tačiau ji turi dar didesnį košmarą. Kol ji negali vaikščioti, ji turi stengtis prižiūrėti penkis vaikus“.

Na, Price naujasis meilužis gali parodyti, iš kokio molio yra sulipdytas ir nešioti Katie ant rankų.


View this post on Instagram

So in love with my boyfriend 😍 @carljwoods #forever

A post shared by Katie Price (@katieprice) on


View this post on Instagram

Can we G&T yet? #lockdown

A post shared by 𝐂𝐀𝐑𝐋 𝐖𝐎𝐎𝐃𝐒 (@carljwoods) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*