KATIE PRICE SŪNŲ PALIKO PAS KIRPĖJĄ, O PATI IŠVYKO Į TAILANDĄ

Delfi
2019.03.12
Katie Price

Katie Price

London. Įspūdingų formų gražuolė Katie Price (40) laikas nuo laiko nustebina savo elgesiu, tačiau šįkart ji nustebino net ir viską mačiusius.

Savo neįgalų sūnų Harvey (16) palikusi savo kirpėjos namuose, ji su mylimuoju Kris Boyson (30) išskrido pasilinksminti į egzotiškąjį Tailandą.

Iš viso 40-metė Price yra susilaukusi penkių vaikų. „The Sun“ praneša, kad moteris viską metusi išvyko į prabangias savaitės laiko atostogas pietryčių Azijoje.

Dukra Princess (11) ir  sūnus Junior (13) auga su savo tėvu – garsiu dainininku Peter Andre (46) ir jo nauja šeima. Bunny (4) ir Jett (5) laiką leidžia su savo tėvu Kieran Hayler (31). Tačiau Harvey, kuris yra neįgalus, buvo nuvestas į kirpėjos namus ir ten paliktas. Jo tėvas Dwight Yorke (47) sūnaus auginti K. Price nepadeda.

Šaltinių teigimu, tai ne pirmas kartas, kada paauglys lieka pas kirpėją, ji taip pat turi savo vaikų. Katie Price atstovė jokių komentarų žiniasklaidai nepateikė.

Praėjusį mėnesį garsi moteris atskleidė, jog savo sūnų Harvey ketina atiduoti į prieglaudą, nes jis kelia daug nepatogumų ir gąsdina brolius su seserimis. „Labai jį myliu, jis visas mano gyvenimas, tačiau dabar man jau per sunku. Užtruko amžius, kol mane įtikino, kad ten jam bus geriau. Mes ir toliau galėsime susitikti po pamokų ir papietauti. Jis ten bus tik darbo dienomis, o savaitgaliais grįš pas mane“, – vienoje TV laidoje sakė Katie Price.


View this post on Instagram

My loves 💙

A post shared by Katie Price (@officialkatieprice) on

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*