KATIE MELUA: MŪSŲ EMIGRACIJA BUVO LYG LAIMĖJIMAS LOTERIJOJE

Die Zeit
2019.04.14
Katie Melua

Katie Melua

Berlin. Katie Melua (34) gimė Gruzijoje.

Kai 1993 m. ji kartu su savo šeima emigravo į Jungtinę Karalystę, tai buvo lyg laimėjimas loterijoje. Tai ji atskleidė Vokietijos laikraščiui „Die Zeit“. Melua sakė: „Tik nedaugelis žmonių, gimusių Vakaruose, supranta, kaip gerai jiems yra čia“. Tada dainininkė pasijuto lyg ji persikėlė iš nespalvoto į spalvotą filmą. „Man buvo devyneri, kai mano tėvai nusprendė pradėti naują gyvenimą Didžiojoje Britanijoje, tiksliau Belfaste“.

Apie savo gimtinę Kati Melua prisimena iki šiol: „Mano gimtinėje Gruzijoje pirmaisiais mokyklos metais mokykla buvo uždaryta du mėnesius, nes šildymas buvo tiesiog per brangus. (…) Tuo metu Gruzijoje buvo įprasta mergaitėms anksti ištekėti ir tapti namų šeimininke. Man tai buvo neįsivaizduojama. Aš pirmiau norėjau įgyti gerą išsilavinimą ir darbą“.

Tarp kitko, šiuo metu Katie Melua sparčiai mokosi vokiečių kalbą. Dainininkė „Die Zeit“ atskleidė, kad ketina įrašyti albumą vokiečių kalba.


View this post on Instagram

On a radio trip through Germany this week. Chris is helping me with my German. #tabaluga #petermaffay

A post shared by Katie Melua (@katiemeluaofficial) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*