KATIE HOLMES NAUJASIS DRAUGAS YRA SUSIŽADĖJĘS! (FOTO)

RTL, The Sun
2020.09.16
Katie Holmes & Emilio Vitolo

Katie Holmes & Emilio Vitolo

New York. Katie Holmes (41) yra naujai įsimylėjus. Jos draugas – virėjas ir aktorius Emilio Vitolo (33). Tiesa, jis yra susižadėjęs su kita moterimi!

Neseniai porelė buvo pastebėti flirtuojatys Niujorke gatvėse. Šaltinis „The Sun“ dabar atskleidė tamsią Vitolo paslaptį. Anonimas teigia, kad vyras yra susižadėjęs su dizainere Rachel Emmons (24). Dvi dienos prieš bučinio tarp Holmes ir Vitolo nuotraukos pasirodymą, jis šaltai santykius su sužadėtine nutraukė SMS pagalba.

Dabar Rachel bičiulis pasakoja, kad ji nekalbėjo su Emilio nuo to laiko, kai baigėsi 18 mėnesių jų santykiai ir nutrūko sužadėtuvės. Šaltinis sako: „Rachel ir Emilio praėjusių metų vasarį susidraugavo ir po kelių mėnesių susižadėjo. Tai buvo audringas romanas, bet abu buvo labai įsimylėję“.

Koronos pandemija vestuvių planus sustabdė. Be to, buvo skirtingas darbo laikas, apsunkinantis jų santykius.

Tada scenoje pasirodė Katie Holmes. Emilio su ja susipažino per vieno indie kino juostos filmavimą. Ar aktoriumi trokštantis tapti vyras dėl Holmes metė savo draugę, jog lengviau prasimuštų į Holivudą? Šaltinis ir Rachel aplinkos sako: „Jis vis bando tapti aktoriumi, bet niekas iš tikrųjų nežinojo, kas jis toks buvo, kol nenutiko visa tai“.

Rachel Emmons mano, kad sužadėtuvių nutraukimas buvo lyg smūgis šlapiu skuduru per veidą. Ji situaciją vertina „keista ir nuviliančia“ ir norėtų pagarbesnio išsiskyrimo akis į akį. Kol kas nežinoma, ar Katie Holmes žinojo, kad Emilio susitikinėja su Rachel, skelbia RTL.

katieholmestrys katieholmesdu


View this post on Instagram

🥰

A post shared by Rachel Emmons (@rachel_emmons) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*