KATE HUDSON SĖKMINGAI META SVORĮ PO GIMDYMO

FirstNews
2018.12.02
Kate Hudson

Kate Hudson

Los Angeles. Kad kuo greičiau atgautų įprastas kūno formas po dukrytės Rani Rose, aktorė Kate Hudson (39) laikosi griežtos sporto programos.

Savo „Instagram“ paskyroje ji patalpino nuotrauką su sportine apranga. Matyti – naujai iškepta mamytė sėkmingai meta svorį. Apie tai ji rašo: „Rutina su mūsų kūdikiu tampa vis labiau įprasta ir aš esu pasiruošusi dieną truputį laiko skirti sau“.

Be to, Kate Hudson išdavė savo sportišką tikslą: „Pavasarį filmuosiuosi naujame filme ir norėčiau iki tol numesti 11 kilogramų. Noriu išbandyti naujas sporto programas ir valgyti kuo sveikiau“. Aktorė taip pat pridūrė, kad sveika mityba nepakenks kūdikio žindymui.

Kate Hudson dukra Rani Rose pasaulį išvydo spalio 2 d. Jos ji susilaukė su savo partneriu Danny Fujikawa (32).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*