„KARIBŲ PIRATAI“ NEBELIKS KAPITONO JACK SPARROW?

Bild
2020.06.29
Johnny Depp

Johnny Depp

Los Angeles. Ar kultinis piratų laivo kapitonas Jack Sparrow taps istorija? Panašu, kad taip. „Bild“ rašo, kad Johnny Depp (57) personažo naujoje filmo „Karibų Piratai“ dalyje nebeliks.

Margot Robbie (29) turėtų tapti pagrindine filmo personaže, kuri vaidins piratų kapitonę. Jack Sparrow pirmą kartą po 20 metų legendiniame filme „Karibų Piratai“ nebeliks. Tačiau daugeliui fanų tai yra nedėkinga, rašo „Bild“.

Ir jau yra suplanuoti du filmai. Abu juos kuria Holivudo kino magnatas Jerry Bruckheimer (76).

Paskutiniu metu Johnny Depp seka skandalai. Jo buvusi žmona Amber Heard (34) tvirtina, kad aktorius smurtavo prieš ją. Pastarasis neigia tai ir teigia, kad pats buvo šeimyninio smurto auka. Depp kaltina savo eks tuo, kad dėl šmeižto nebegauna vaidmens „Karibų Piratuose“.


View this post on Instagram

@kateyoung @patidubroff @brycescarlett @justinandersoncolor 💕

A post shared by @ margotrobbie on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*