KARALIŠKASIS KŪDIKIS PAVADINTAS HERCOGIENĖS MEGHAN KATINO GARBEI?

Bild, The Sun
2019.05.13
Meghan Markle su Archie

Meghan Markle su Archie

London. Archie – toks princo Harry (34) ir hercogienės Meghan (37) naujagimio vaikas. Dabar pasirodė pranešimai, kad berniukas vardą gavo Meghan riebiojo katino garbei!

Iš pradžių daugiausiai buvo lažintasi, kad vaikas gaus James, Arthur ar Philip vardą. Bet netikėtai jis buvo pavadintas Archie. „The Sun“ rašo, kad hercogienė mokyklos laikais kartu su mama Doria Ragland (62) augino numylėtinį katiną, vardu Archie. Gali būti, kad vaikas pavadintas katino atminimui.

„Doria katiną Archie pasiėmė iš gyvūnų prieglaudos ir jis tapo šeimos dalimi“, – laikraščiui atskleidė artimas šeimos draugas. „Meghan mylėjo jį ir nuolatos žaidė su juo. Savo draugams ji visada kalba apie jį“.

Ši meilė ėjo per skrandį. Meghan ir Doria katiną taip lepino ir šėrė, jog jis priaugo labai daug kilogramų. Archie labai mėgo šaldytas vynuoges. Katinas mirė, kai Meghan mokėsi koledže Ilinojaus valstijoje.

Ar vaikas gavo šį vardą būtent Meghan katino atminimui? „Jokio siuprizo, kad ji kūdikį pavadini Archie. Ji mylėjo tą katę“.

Beje, katinas Archie vardą gavo dėl komiksų legendos „Archie“ – Meghan buvo didelė komikso gerbėja. „Meghan savaitgalius leido sendaikčių parduotuvėse, kad nusipirktų tuos komiksus“, – kitą draugę cituoja vokiečių laikraštis „Bild“. „Ji turėjo mažiausiai 100 šių komiksu“.

Beje, Archie yra Archibald trumpinys. Tai seno vokiško vardo Erkenbald ištakos. Vardas reiškia „tvirtas, išskirtinis, drąsus“.

Tarp kitko, Archibald Campbell (†56) – devintasis Argail grafas – yra princesės Dianos protėvis. Grafas gyveno 1629–1685 m. ir buvo škotų protestantų lyderis, kuriam mirties bausmė įvykdyta už pasipriešinimą Romos katalikui James II (†67).

Ar Archie vardą gavo katino atminimui, ar grafo garbei, parodys tik laikas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*