KARALIENĖ ELIZABETH II MAKIAŽĄ DAROSI PATI!

RTL
2019.11.06
Elizabeth II

Elizabeth II

London. Angela Kelly (52) nuo 2002 m. yra britų Karališkųjų rūmų asmeninė asistentė ir kasdien rūpinasi karaliene Elizabeth II (93). Neseniai Kelly atskleidė, kad karalienė dažosi pati!

Mes karalienę pažįstame su subtiliu akių makiažu ir visada tinkamais lūpų dažais padažytas lūpas. Jei manote, kad tuo kažkas rūpinasi, tai klystate! Tik vieną kartą per metus Elizabeth II prašosi profesionalų pagalbos. Tai įvyksta prieš jos metinę Kalėdinę kalbą per TV.

Dizainerė Angela Kelly savo naujoje knygoje „The Other Side of the Coin: The Queen, the Dresser and the Wardrobe“ atskleidė ir daugiau karališkosios šeimos atstovės stiliaus paslapčių ir net anekdotų. Tarp 300 puslapių intymių įžvalgų turėtų būti vis dar kelios staigmenos net prisiekusiems karališkiesiems gerbėjams, rašo RTL.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*