KAPITOLIJAUS ŠTURMAS: IEŠKOMAS „ICED EARTH“ METALISTAS JON SCHAFFER

Klatsch und Tratsch
2021.01.09
Jon Schaffer ("Iced Earth")

Jon Schaffer ("Iced Earth")

Washington. Pasaulis dar to ilgai nepamirš. Trečiadienį (06.01) Donald Trump (74) šalininkų minia įsiveržė į Kapitolijų ir jį nusiaubė. 5 žmonės žuvo. JAV metalo grupės „Iced Earth“ gitaristas Jon Schaffer (52) taip pat tapo smurtinio Kapitolijaus šturmo dalimi. Dabar paskelbta jo paieška.

Žurnalas „Rolling Stone“ praneša, kad vyras yra paskelbtas FTB „Most Wanted“ („Labiausiai ieškomi“) sąraše. Jis kaltinamas dėl „uždrausto įėjimo į Jungtinių Valstijų Kapitolijaus pastatą“.

FTB net sukūrė specialų trečiadienį šturme dalyvavusių asmenų tinklalapį. Jame teigiama: „Federalinis tyrimų biuro (FTB) Vašingtono biuras prašo visuomenės pagalbos nustatant asmenis, neteisėtai įžengusius į  Jungtinių Valstijų Kapitolio pastatą 2021 m. sausio 6 d. Vašingtone“.

Sąrašo negalima painioti su sąrašą nusikaltėlių, kurių FTB taip pat ieško tarp „TOP 10 Most Wanted“.

szy5u0gfb2a3fnvesgmhfcgmib2o00dz

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*