KANYE WEST VIEŠAI ATSIPRAŠĖ SAVO ŽMONOS KIM KARDASHIAN

RTL
2020.07.27
Kim Kardashian & Kanye West

Kim Kardashian & Kanye West

Los Angeles. Praėjusią savaitę daugelis nerimavo dėl Kanye West (43) psichinės būklės. Viešai jis užsipuolė savo žmoną Kim Kardashian (39) ir anytą Kris Jenner (64).

Dabar JAV prezidentu ketinantis tapti reperis viešai atsiprašė Kim. Pastaroji prieš kelias dienas oficialiame pareiškime savo vyro veiksmų priežastimi įvardijo bipolinį sutrikimą. Galiausiai West „Twitter“ rašo: „Norėčiau atsiprašyti savo žmonos Kim už tai, kad paviešinau kažką, kas yra privatu“.

„Aš jos neužstojau taip, kaip ji mane užstojo. Kim noriu pasakyti, kad žinau, kad tave įskaudinau. Prašau atleisk man. Ačiū, kad visada buvai dėl manęs“.

Kanye West turbūt omeny turėjo per rinkiminę kampaniją atskleistą dalyką, kad įkalbinėjo Kim darytis abortą, kai ši buvo nėščia su jų dukra North (7). Praėjusią savaitę apie tai jis kalbėjo su ašaromis akyse. „Aš vos nenužudžiau savo vaiko!“, – šaukė susirinkusiai miniai muzikantas.


View this post on Instagram

A post shared by Kanye West (@kanyewestt_official) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*