KANYE WEST TEISMAS SKYRĖ PYKČIO VALDYMO TERAPIJĄ

Alfa.lt
2014.03.19
Kanye West

Kanye West

Los Angeles. Pirmadienį (17.03) Kanye West (36) buvo pripažintas kaltu byloje, kurioje buvo kaltinamas užpuolęs fotografą Los Andželo tarptautiniame oro uoste skelbia portalas „Huffintopost“.

Teismas skyrė reperiui 2 metus bandomojo laikotarpio, 24 pykčio valdymo terapijos užsiėmimus ir 250 valandų visuomenei naudingų darbų. Skelbiama, kad muzikantas norėjo pasiekti bendro susitarimo su fotografu Daniel Ramos, bet to padaryti jam nepavyko. Reperis užpuolė ir sumušė paparacį praeitų metų liepos mėnesį. Fotografas tvirtino, kad Kanye West neprovokuotas puolė muštis ir sudaužė jo fotoaparatą.

Tai nėra pirmas kartas, kai reperis užpuola paparacius. 2008 metais jis buvo suimtas taip pat Los Andželo oro uosto terminale, bet tą kartą atsipirko sumokėjęs fotografui už sudaužytą techniką ir savanoriškai lankęs pykčio valdymo terapijos užsiėmimus.

alfalt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*